KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 2995444
nr 299 5444
Akvareller
1800-tal 2st 16x21
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 februari 2004
150 kr
200 kr
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
750 kr